جزییات خبر

97 جایگاه منطقه چالوس آماده خدمات‌رسانی به مسافران تابستانی است

(دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۴۶

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس در نشستی، از فعالیت 97 جایگاه عرضه سوخت (فرآورده‌های نفتی و سی‌ان‌جی) در سطح منطقه خبر داد و گفت: این جایگاه‌ها آماده ارائه خدمات به مسافران تابستانی هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، تورج امانی در نشستی با مسئولان منطقه ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مردم را به عنوان اولین و مهمترین مأموریت شرکت تلقی و از تعامل و هماهنگی مناطق همجوار در امر سوخت رسانی قدردانی کرد.

امانی همچنین
از حضور کارشناسان عملیاتی، حمل و نقل، ایمنی، تدارکات، کنترل کمی و کیفی، حراست و روسای نواحی و همچنین مالکان و کارکنان مجاری عرضه، رانندگان نفت‌کش و شرکت‌های پیمانکاری حمل و نقل در این نشست تشکر و قدردانی کرد و گفت: این نشست با توجه به موقعیت منطقه به عنوان یکی از پرترددترین نقطه از کشور و با رویکرد هم افزایی و هماهنگی واحدهای ذیربط برگزار شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس تأمین به موقع سوخت مورد نیاز و انتقال بی وقفه، کنترل‌های نظارتی و پاسخگویی به شکایات مردمی در مرکز پاسخگویی (09627) را بخشی از مسئولیت اجتماعی شرکت ملی پخش برشمرد و این فعالیت‌ها را به عنوان  محوری‌ترین وظایف شرکت یاد کرد که  از اهمیت بالایی برخوردار است.
 

نشست هم افزایی مسئولین با رویکرد سوخت رسانی بی وقفه و خدمت رسانی شایسته

 

 
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011