جزییات خبر

به زودی تحقق می یابد؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین منطقه فارس و دانشگاه شیراز

(سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۲۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه شیراز در آینده نزدیک خبر داد و گفت: استفاده از ظرفیت و خدمات کتابخانه و مرکز اسناد دانشگاه شیراز به زودی برای استفاده همکاران فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، امیر بنی کریمی در طی بازدید از کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شیراز با بیان این موضوع که شرکت ملی پخش نگاه ویژه‌ای به فعالیت‌های پژوهشی و استفاده از توان بخش دانشگاهی برای رفع چالش‌های موجود دارد، هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر تیم پژوهشی منطقه فارس با ظرفیت‌های علمی دانشگاه شیراز برای شناسایی ورفع مشکلات و چالش‌های پیش روی شرکت به ویژه در حوزه تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی عنوان کرد.

مدیر منطقه فارس گفت: از زمان افتتاح و بهره‌برداری دفتر نمایندگی منطقه در خانه "جامعه – صنعت" فارس مستقر در دانشگاه شیراز، تعامل وارتباط بسیار خوب وموثری در حوزه ارتباط علم وصنعت برقرار شده و در همین راستا هماهنگی‌های لازم برای استفاده همکاران وخانواده‌های آنان از امکانات و خدمات کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه شیراز فراهم شده است. 

در این بازدید، تیم پژوهشی و فناوری منطقه حضور داشتند که از قسمت‌های مختلف کتابخانه مرکزی و امکانات و نرم افزارهای موجود در مرکز اسناد بازدید کردند.

 

کتابخانه

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011