جزییات خبر

روابط عمومی منطقه استان مرکزی :

برگزاری جلسه شورای فرهنگی با محوریت نماز ، امر به معروف و نهی از منکر و عفاف و حجاب در منطقه استان مرکزی

(دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۳۳

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی در جلسه شورای فرهنگی نماز را سرلوحه تمامی فرایندهای زندگی کاری و اجتماعی دانست .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه استان مرکزی جلسه شورای فرهنگی با محوریت نماز، عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر در روزچهارشنبه مورخ 5/4/98در سالن تشکیل جلسات منطقه و با حضور مدیر منطقه و سایر اعضای شورای فرهنگی تشکیل شد در این جلسه عبداله گیتی منش گفت نماز سرلوحه تمام فرایندهای کاری و زندگی اجتماعی است . وی ابراز امیدواری کرد بتوان با جذب هر چه بیشتر نمازگزاران و ایجاد جاذبه در فرایندهای مربوط به نماز و عفاف و حجاب گامهای موثری را برداشت در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز و مسئول روابط عمومی منطقه مصوبات جلسات قبل و شاخصهای عفاف و حجاب را قرایت و جلسه فوق با چند مصوبه به پایان رسید.
توجه به تامین تجهیزات مربوط به نمازخانه توره ، تجلیل از خادمان نماز ، توجه به تذکر لسانی ، تلاش برای جمع اوری مستندات نماز و بارگذاری در سایت سجاده و همچنین توجه به سایر فعالیتهای فرهنگی و توجه و تسهیل و تشویق جوانان به مسئله ازدواج و برگزاری دوره های اموزشی نماز و اخلاق اداری از مهمترین مصوبات این جلسه بود .

خبر شورای فرهنگی
خبر شورای فرهنگی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011