جزییات خبر

برگزاری دوره آموزشی ویژه ائمه جماعات صنعت نفت منطقه ده کشوری

(پنج شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۸

اولین دوره آموزشی و توانمندسازی روحانیون و ائمه جماعات صنعت نفت، 11 تیرماه 98 در شهر تبریز و به میزبانی پالایشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل، این دوره با حضور دکترمجیدی  مشاور فرهنگی  و ارتباط حوزوی وزارت نفت ،باقری مدیرعامل پالایشگاه تبریز ، مدنی مدیر منطقه اردبیل، دبیران شورای اقامه نماز وائمه جماعات شرکت‌های تابعه صنعت نفت در استان های آذربایجان شرقی و غربی ، میاندوآب ، اردبیل و زنجان برگزار شد.

بر پایه این گزارش، باقری مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز گفت: شرایط کار عملیاتی در شرکت‌های نفتی خاص بوده و روحانیون محترم می‌توانند نقش سازنده‌ای در خصوص مسائل اجتماعی، فرهنگی و شخصی همکاران داشته باشند.
بر اساس این گزارش، در ادامه دکتر  مجیدی رئیس ستاد اقامه نماز وزارت  نفت بیان داشت: آموزش یکی از مهمترین مقوله های دنیای پیشرفته و تمامی قرون و اعصار بوده و امروزه به عنصر اصلی رشد، توسعه و تعالی همه ابعاد زندگی بشر تبدیل شده است.
وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی ائمه جماعات صنعت نفت در فضای حقیقی و مجازی از مصوبات شورای فرهنگی و اقامه نماز وزارت نفت، دفتر ارتباطات حوزوی، قرارگاه های فرهنگی و دفاتر ده گانه رابطین وزارت نفت است و شرکت در این دوره‌ها برای همه روحانیون واجب است .
مجیدی ضمن تأکید بر بهره مندی از آموزه های قرآنی و تأثیر اقامه نماز در تحقق سعادت فردی و اجتماعی، رهنمودهای لازم را در راستای توسعه و تعالی امورفرهنگی به ویژه مسائل آموزشی  و اقدامات لازم جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز و رشد مکارم اخلاقی در محیط اداری اشاره و  ادامه داد: بر اساس ابلاغیه دفتر ارتباطات حوزوی وزارت نفت، یکی از معیارهای موثر در تمدید قراردادهای همکاری ائمه جماعات در سال آینده، حضور این روحانیون در دورهای آموزشی مذکور است.

قابل ذکر است که این دوره آموزشی یک روزه در دو نوبت صبح و عصر با حضور ائمه جماعت و دبیران شورای اقامه نماز منطقه ده کشوری (شمال غرب کشور ) صنعت نفت با مبحث فرهنگی ، ارتباط با پرسنل  و خانواده های کارکنان  در وزارت نفت و زیر مجموعه تابعه انجام گردید .


آموزش ائمه جماعت
آموزش ائمه جماعت

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011