جزییات خبر

کیفیت و کمیت فرآورده‌های نفتی جایگاه‌های سوخت لرستان کنترل می‌شود

(دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۰۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان خبر داد: جایگاه‌های سوخت استان، ۵ بار در ماه از نظر کیفیت فرآورده‌های نفتی تحویلی و در حال عرضه، کنترل می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان، پیمان بهرامی در خصوص کیفیت فرآورده های نفتی عرضه شده در جایگاه های استان، افزود : بنزینی که در جایگاه های سوخت استان توزیع می شود، تولید پالایشگاه‌های داخلی و طبق استاندارد‌های تصویبی و ابلاغی در کشور است و توزیع این نوع فرآورده در جایگاه ها از نظر کیفیت مورد تایید است.

وی با بیان اینکه بازرسان و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان لرستان به طور مستمر کیفیت و کمیت عرضه بنزین را مورد بررسی قرار می دهند، گفت : جایگاه های سوخت استان حداقل ۵ بار در ماه از نظر کیفیت و مطابق با استانداردهای کیفی، توسط کارشناسان مهندسی فرآورده‌ها و همچنین یک باردر ماه از نظر کمیت توسط کارشناسان واحد خدمات مهندسی این شرکت کنترل و مورد بازدید قرار گرفته و علاوه بر آن تلمبه جایگاه ها بصورت ۳ ماه یکبار توسط اداره استاندارد استان آزمایش و تحت کنترل قرار می گیرند.

بهرامی ادامه داد: تمام فرآورده‌هایی که توسط نفت‌کش ها حمل می شوند قبل از عرضه و ورود به جایگاه‌ها آزمایش و پس از بارگیری نفتکش و قبل از خروج از انبار بار دیگر مورد کنترل کیفی قرار می گیرند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان با تاکید بر عدم وجود ناخالصی در جایگاه‌های استان، اظهار کرد: نظارت بر کمیت سوخت در مجاری عرضه بصورت مشترک بر عهده اداره استاندارد، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان و بازرسان کنترل کیفیت است و در جهت دفاع از حقوق شهروندان در صورت بروز مشکل و یا احیانا تخلف از سوی جایگاه داران، ناظران جایگاه ها موضوع را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت تایید وجود مشکل یا تخلف پس از طرح موضوع در جلسه رسیدگی به تخلفات به شدت با متخلف برخورد می شود.

وی با اشاره به سامانه پاسخگویی در سطح شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، تصریح کرد: مردم با تماس با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ می توانند در تمامی ساعات شبانه روز هرگونه نارسایی در توزیع فرآورده های نفتی در جایگاه های سوخت را اعلام کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه لرستان ابراز داشت: با تماس مردم در کمتر از مدت ۷۲ ساعت ضمن بررسی موضوع، هر گونه مشکل و تخلفات احتمالی در جایگاه های عرضه سوخت، مورد پیگیری قرار گرفته و در نهایت نتایج پیگیری‌ها به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

 

مدیر منطقه

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011