جزییات خبر

حداقل یکبار سوختگیری با کارت سوخت هوشمند شخصی تا پایان تیرماه

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۲۱

حداقل یکبار سوختگیری با کارت سوخت هوشمند شخصی تا پایان تیرماه

حداقل یکبار سوختگیری با کارت سوخت هوشمند شخصی تا پایان تیرماه

 نعمت الله نجفی مدیر شرکت ملی پخش  فرآورده های نفتی منطقه اهواز در این خصوص گفت: با توجه به برنامه عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت از 20 مردادماه امسال به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت ، مالکان تمامی خودروها و موتورسیکلت ها تا پایان تیرماه حداقل یکبار از کارت سوخت شخصی خود جهت سوختگیری استفاده نمایند.

طبق آخرین اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی آن دسته از صاحبان خودروها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی ، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آنها بر اساس ثبت نام انجام شده قبلی ، صادر می شود و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آنان تحویل داده خواهد شد.

گفتنی است این هموطنان هزینه صدور کارت سوخت المثنی را برابر تعرفه مصوب ، هنگام دریافت کارت به ماموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت خواهند کرد . همچنین اگر افرادی از شهروندان که کارت هوشمند سوخت خودرا گم کرده و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت نام از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده اند، میتوانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 یا سامانه دولت همراه برای صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند..

ضمنا انتظار دارد برای جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی برای شهروندان، ملحوظ نمودن موارد اعلامی و رعایت اطلاعیه های بعدی را برای اجرای طرح در 98/5/20 مدنظر قرار دهند
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011