جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل:

تامین نفت سفید خانوارهای فاقد گاز شهری همچون سنوات گذشته در تابستان محقق شده است

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۳۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت : مصرف کنندگان نفت سفید با کالابرگ های اعلام شده ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت از فروشندگی های روستایی محل سکونت خود اقدام کنند.

 

به گزارش روابط عمومی منطقه اردبیل ،سید حجت مدنی  مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل  بیان کرد : با برنامه ریزی و هماهنگی  انجام شده  اهالی استان که  فاقد گاز شهری هستند  علی الخصوص عشایر و ساکنین روستا های صعب العبور  نسبت به تامین و ذخیره سازی سوخت خود در فصل تابستان  اقدام کنند .

مدیر منطقه اردبیل تاکید نمود  : آن دسته از مصرف کنندگانی که از نفت سفید استفاده می کنند با کالابرگ اعلام  شده در نوبت دوم به شماره ( 130-230-330-530 ) و مقدارهر کالابرگ برای خانوار های کم جمعیت 300 لیتر و خانوارهای با لای پنج نفر  400 لیتر ، نسبت به دریافت و ذخیره سازی سوخت خود از فروشندگی های مربوطه اقدام نمایند .

مدنی افزود : کالا برگ اعلام شده از تاریخ اول تیر ماه 98لغایت اول مهر ماه سال جاری معتبر می باشد .

بر همین اساس مدیر منطقه اردبیل با اشاره به مصرف نفت سفید در فصل بهار بیان داشت که : با توجه به توسعه خطوط لوله گاز ، مصرف نفت سفیدبه مقدار 41% کاهش داشته است که با توجه به پیش بینی های صورت گرفته و با بهینه سازی مصرف ، امید داریم که این مقدار مصرف نیز تا پایان سال کاهش چشمگیری پیدا کند .

سید حجت مدنی جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و قاچاق کالا ادامه داد: هم استانی های عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کم کاری در ارائه خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با شماره تلفن پیگیری منطقه اردبیل  04533336669 و 09627 مرکز پاسخگویی مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، اطلاع دهند .

با توجه به سخنان مدیر منطقه اردبیل ، روابط عمومی و کارشناسان حوزه تامین و توزیع سوخت منطقه جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به ارباب رجوع ،آماده دریافت هرگونه نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شهروند ان و هم استانی های محترم می باشند.

حمل و نقل


نفتگاز
نفتگاز

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011