جزییات خبر

توزیع بیش از 50 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در منطقه اردبیل

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل خبر داد: در سه ماه اول امسال، بیش از 50 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در استان توزیع شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی با اعلام این خبر، افزود: درسه ماهه نخست سال 1398 مقدار 50 میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به شش درصد کاهش داشته است.

مدنی ابراز داشت: در این بازه زمانی، مقدار مصرف بنزین با 10 درصد رشد و همچنین نفت سفید با کاهش  42 درصد روبرو بوده که این میزان کاهش، مربوط به توسعه خطوط گاز در روستاهای منطقه است.

 وی ادامه داد: بر این اساس مصرف نفتگاز (بدون احتساب سوخت نیروگاه) نیز با کاهش 6.3 درصد و نفت کوره نیز با 140 درصد کاهش در بهار امسال در استان تامین و توزیع‌شده است.

مدیر منطقه اردبیل نیز در بحش دیگر سخنان خود، آمادگی کامل این شرکت را برای سوخترسانی مطمئن به مراکز صنعتی، تولیدی، مجاری عرضه سوخت، کشاورزان و ناوگان حمل و نقل با ذخیره سازی مناسب در انبارهای نفت منطقه اعلام کرد.

سید حجت مدنی در پایان با اشاره به خدمات صورت گرفته این شرکت درسه ماهه امسال، از کارکنان ساعی منطقه در جهت تلاش برای سوخترسانی به مصرف کنندگان و جایگاه‌های استان تقدیر کرد.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011