جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری :

در دهه کرامت از خادمان نماز تجلیل شد

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : یکی از اهداف برگزاری این مراسم ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز در سطح این شرکت است.

سبحان رجب پور مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در حاشیه مراسم تجلیل از خادمان نماز که در نمازخانه منطقه ساری برگزار شد ، گفت : بزرگترین توفیق در ادارات برگزاری نماز اول وقت می باشد که به لطف الهی با حضور پررنگ و مستمر ائمه جماعات منطقه ساری و پرسنل متدین در حال انجام و درافزایش معنویات معروف و جلوگیری از منکرات کارکنان اثر گذار است .

در این مراسم که با حضور جمعی از خادمان نماز برگزار شد سبحان رجب پور نماز را یکی از مصادیق شعائر اسلامی دانست و خاطر نشان کرد : تضعیف ارزش های دینی مهم ترین هدف دشمن از تهاجم فرهنگی است و تنها راه مبارزه با این هدف دشمن پیوند همه افراد بخصوص نسل جوان با نماز و قرآن است.

رجب پور تعلیم همگام و در راستای دین را برای جامعه مفید و ضروری دانست و ادامه داد : پیوند با نماز و فرایض الهی سبب مصون ماندن افراد از دام جنگ نرم دشمن می شود.

سبحان رجب پور اذعان کرد : برگزاری مراسم تجلیل از خادمان نماز می تواند بسیار مفید باشد و زمینه تشویق هر چه بیشتر کارکنان و فعالین اقامه نماز به این فریضه مهم دینی را فراهم آورد.

وی کار تربیتی و فرهنگی را تدریجی و بلند مدت اعلام کرده و ادامه داد : امروز به برکت ولایت ، انقلاب اسلامی و خون شهدا معنویت در سطح کشور حاکم است و نماز و اهمیت به آن نقش موثری در این خصوص داشته است .

در پایان این مراسم از خادمین و فعالین اقامه نماز با اهدای هدایای فرهنگی قدردانی و تقدیر شد.

578784

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011