جزییات خبر

استفاده از سامانه‌های نرم افزاری در فروش و کنترل عرضه سوخت در مرزهای خروجی کردستان

(چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان خبر داد: استفاده از سامانه فروش مرزی و اجرای الکترونیکی پایش موجودی باک کامیون‌ها با هدف کاهش مدت زمان کنترل و عرضه سوخت به کامیون‌های ترانزیتی، روان سازی صادارات و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان، فریدون یاسمی در بازدید از مرز باشماق که مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی و سرپرست اداره پیشگیری از قاچاق فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش حضور داشتند، اظهار کرد: اقدامات عملیاتی و کنترلی صورت گرفته در مرز باشماق در راستای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه سوخت، صرفه جویی در مصرف فرآورده‌های نفتی، ارتقای سلامت اداری و افزایش توان عملیاتی جایگاه انجام شده است.
یاسمی با اشاره به نصب دو جایگاه سیار در محوطه بازارچه جهت فروش فرآورده به کامیون‌های ترانشیپی (کامیون‌های ورودی به کشور از اقلیم کردستان عراق)، افزود: اقدامات لازم نیز جهت استفاده از سیستم نرم افزاری فروش و پایش الکترونیکی باک برای این خودروها نیز انجام گرفته است.
وی سپس به اجرای طرح اعطای معافیت پرداخت مابه التفاوت نرخ نفتگاز به کامیون‌های ایرانی خروجی از مرز باشماق اشاره و اظهار کرد: با هماهنگی‌های انجام شده این شرکت با سازمان راهداری، با ثبت کد راهنامه بین المللی رانندگان در سامانه فروش مرزی، این معافیت به کامیون‌های خروجی به اقلیم کردستان عراق تعلق می گیرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان همچنین اقدامات این منطقه در خصوص صادارات فرآورده به اقلیم کردستان عراق در قالب کمک به معیشت مرزنشیان استان را نیز تشریح کرد و افزود: سود ناشی از اجرای این طرح به حساب 28 هزار و چهارصد خانوار مرزنشین واریز می شود.
مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی و سرپرست اداره پیشگیری از قاچاق فرآورده های نفتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نیز در این بازدید با ابراز رضایت از عملکرد منطقه در راستای جلوگیری از عرضه خارج از شبکه، روان سازی و تسهیل صادرات و ارائه خدمات مطلوب به رانندگان ترانزیتی را مطلوب ارزیابی و از تلاش مجموعه پخش منطقه کردستان قدردانی کردند.

 

بازدید مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی از باشماق 5

بازدید مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی از باشماق 3

بازدید مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی از باشماق 4

بازدید مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی از باشماق 2

بازدید مدیر بازرگانی و رئیس بازرسی فنی از باشماق 1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011