جزییات خبر

درجهت ارتقاءسطح آشنایی بادستگاه های خدمت رسان ، عمرانی وگردشگری:

گروه خبری گیلان و مازندران از انبار نفت شهید برزگر منطقه چالوس بازدید نمودند.

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۵:۱۹

گروه خبری استان های گیلان و مازندران از مراحل تأمین ،ذخیره سازی و توزیع فراورده های نفتی درانبار نفت شهید برزگر منطقه چالوس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس ، گروه خبری اعزامی از استان گیلان ومازندران با همراهی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان مازندران ،فرماندار چالوس و مسئولین شهری در راستای ارتقاء سطح آشنایی بادستگاه های خدمت رسان ، عمرانی وگردشگری مازندران از تأسیسات و عملیات انبار نفت شهید برزگر منطقه چالوس بازدید و از نزدیک با روند سوخت رسانی آشنا و چگونگی تأمین سوخت مورد نیاز جایگاه های سوخت را مورد توجه قرار دادند.

حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان مازندران طی ارج نهادن به مقام خبرنگار در انعکاس فعالیت دستگاه های اجرایی گفت: خبرنگاران به عنوان حلقه ارتباط مردم و مسئولین می باشند که تلاش آنان را در اطلاع رسانی درست و به موقع و صحیح به مردم باید مورد توجه قرار گیرد . هرچه خبرنگاران از مأموریت و اهداف دستگاه های خدمت رسان به مردم با خبر باشند می توانند در انعکاس فعالیت ها و تحقق درخواست های مردم  نقش بسزایی را ایفا نماید.

امانی مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس در این نشست و بازدید ضمن عرض خیر مقدم و بیان اهمیت سوخت رسانی در غرب مازندران اظهار داشت : موقعیت استراتژیک انبار نفت منطقه چالوس در زمینه سوخت رسانی مخصوصاً در ایام تعطیل بویژه تابستان موجب شده تا تمامی کارکنان منطقه با تمام توان در این عرصه اهتمام ورزیده وآمادگی مواجه با بحران های احتمالی را داشته باشند.

تورج امانی در ادامه افزود : خبرنگاران در عرصه اطلاع رسانی نقش مهمی در تحقق مأموریت های شرکت بویژه اطلاع رسانی نکات ایمنی در جایگاه های سی ان جی ، عدم استعمال دخانیات در جایگاه های عرضه سوخت ، استفاده از کارت های شخصی سوخت و خارج نمودن مسافرین و سرنشینان از خودرو قبل از ورود به جایگاه سی ان جی دارند تا شاهد ارتقاء سطح فرهنگی جامعه باشیم.


بازدید خبرنگاران گیلان و مازندران در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس
بازدید خبرنگاران

روابط عمومی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011