جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس

سوخترسانی بی وقفه در تابستان نتیجه همت و تلاش شبانه روزی کارکنان است

(چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸) ۰۸:۵۳

تلاش شبانه روزی کارکنان منطقه چالوس در امر سوخترسانی

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس  تورج امانی مدیر منطقه از تلاش های بی وقفه کارکنان منطقه ، شرکتها ی حمل ونقل وجایگاهداران در امر سوخت رسانی  تقدیر نمود وخواستار حفظ آمادگی هرچه بیشترمجموعه خدمت رسان در فصل آتی شد.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی  منطقه چالوس خاطرنشان کرد : همه روزه چند میلیون لیترانواع فرآورده نفتی به وسیله هزاران نفتکش جاده پیما باظرفیت های مختلف، جاده های پرپیچ وخم کشور را درمی نوردند تا انواع سوخت به دست مصرف کنندگان برسد؛ این مسئولیت مهم را شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس نیز همانند دیگر مناطق به وسعت غرب مازندران بر عهده دارد.

تورج امانی ادامه داد :ایام نوروز وتابستان، موج های سفری هستند که فعالیت شرکت ملی پخش، متناسب با آنها شکل می گیرد.این شکل گیری به آن معناست که باید آمادگی هایی از قبل ایجاد و ذخیره سازی های مناسب و مطلوبی در حوزه تامین سوخت انجام شود و جایگاه داران نیز مهیای پاسخ گویی به حجم فراوان مسافرانی باشند که به منظور تامین سوخت خودرو خود به جایگاه آنها مراجعه می کنند.

امانی یادآور شد با توجه به موقعیت استراتژیک وجغرافیایی منطقه چالوس ومسافرپذیر بودن ، این منطقه درامر سوخترسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بی هیچ وجه درگرمای سوزان تابستان و سرمای زمستان همراه با وقفه، نبوده است بلکه با تلاش شبانه روزی کارکنان و همچنین  شرکت های حمل ونقل و جایگاهداران در طول یکسال گذشته تا به امروز سوخت رسانی با رعایت نکات ایمنی در استاندارد بالایی انجام شده است.

در منطقه چالوس56جایگاه و860نازل فعال به صورت شبانه روزی در چرخه توزیع سوخت قرار دارند که در ادامه آن  توزیع سوخت پاک (گاز طبیعی فشرده ) با فعالیت  41 نقطه عرضه سی ان جی و 230 نازل نقش مهمی در خدمت رسانی به مردم ایفا می نمایند.

لازم به ذکر است ماموریت اصلی شرکت ملی پخش  «تداوم عرضه سوخت و پایداری زنجیره توزیع» درجای جای میهن اسلامی است؛ که تاکنون به نحو احسن توسط کارکنان خدوم  منطقه و در هر شرایطی  مدیریت واجرا شده است.

تلاش شبانه روزی کارکنان منطقه چالوس  در امر سوخترسانی

روابط عمومی منطقه چالوس

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011