جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس

مردم نگران نفت سفید مناطق صعب العبور نباشند/ منطقه چالوس جهت تامین و توزیع سوخت در زمستان اعلام آمادگی کرد.

(چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸) ۱۲:۳۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از آمادگی منطقه جهت سوخت رسانی مطلوب برای هموطنان در فصل پاییز و زمستان خبر دادو گفت سوخت مورد نیاز غرب استان مازندران تا پایان سال تامین وذخیر ه سازی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس ،تورج امانی  مدیر منطقه  گفت : با توجه به در پیش بودن فصل سرما و احتمال برودت شدید هوا، به مصرف کنندگان این اطمینان را می دهیم در ایام زمستان پیش رو از تمام ظرفیت ها، پتانسیل موجود و امکانات حمل و نقل فرآورده‌های نفتی استفاده خواهد شد و سوخت رسانی به مردم با دقت و جدیت کامل در همه بخش ها انجام خواهد گرفت وهیچ مشکلی جهت تامین سوخت مصرف کنندگان در فصل زمستان وجود نداردو تلاش می شود همچون سنوات گذشته وضعیت مطلوب و اطمینان بخشی را برای مردم عزیز در بخش های مختلف مصرف فراهم کنیم .

وی در باره صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی گفت: مصرف کنندگان عمده که سوخت مورد نیاز زمستان خود را ذخیره نکرده اند، باید از فرصت های باقی مانده تا رسیدن فصل سرما استفاده کنند و با ایجاد مخازن ذخیره سازی، سوخت خود را در زمستان امسال فراهم کنند.

مدیر منطقه چالوس خاطر نشان کرد : هیچ مشکلی در هیچ نقطه ازغرب استان مازندران برای تامین فرآورده نفتی نداریم و همکاران سختکوش ما ان شاالله امسال هم در نزد خداوند و مردم رو سفید خواهند بود. یاداور می شود منطقه چالوس بعنوان منطقه  پایلوت در توزیع الکترونیکی نفت سفید در کشور می باشد.


آمادگی منطقه چالوس جهت سوخترسانی مطلوب در زمستان
آمادگی منطقه چالوس جهت سوخترسانی مطلوب در زمستان

 

روابط عمومی منطقه چالوس

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011