جزییات خبر

در 9 ماهه سالجاری محقق شد:

تامین وتوزیع 517 ​​میلیون لیتر سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف در منطقه چالوس

(یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹) ۰۹:۵۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از تامین وتوزیع 517 میلیون لیتر سوخت مورد نیاز در بخش‌های کشاورزی، تولیدی و صنعتی از ابتدای سال‌جاری تاکنون در سطح منطقه چالوس خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، تورج امانی ضمن اشاره به مطلب فوق گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، در راستای تحقق بخشیدن به شعار جهش تولید، از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کنیم.

امانی ضمن اشاره به176 مصرف‌کننده عمده و جزء در شهرستان‌های غرب استان مازندران افزود: این مصرف‌کنندگان شامل مالکان مرغداری‌ها، دامداری‌ها، گل‌خانه‌ها، معادن و چاه‌های عمیق آب و ادوات کشاورزی (تراکتور، تیلر) هستند که از ابتدای سال‌جاری تاکنون،26 میلیون لیتر  نفتگاز و نفت کوره به این بخش‌ ها تخصیص یافته است.علاوه بر این 6/2 میلیون لیتر نفتگاز در نیروگاه 460 مگاواتی نوشهر ذخیر ه سازی شد.

وی در راستای تعیین سهمیه سوخت کارگاه‌های تولیدی و صنعتی اذعان کرد: بعد از ثبت‌نام مالکین این واحدها در سامانه سدف، جهت تعیین و تایید میزان سهمیه سوخت درخواستی، توسط کارشناسان منطقه از محل فعالیت مورد نظر بازدید به عمل آمده تا از هدر رفت و مصرف بی‌رویه سوخت جلوگیری و به میزان مورد نیاز در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

مدیر منطقه چالوس ضمن اشاره به روند ثبت‌نام متقاضیان سوخت تصریح کرد: از نهم آذر ماه سال‌جاری مقرر شد که این عزیزان به سامانه سدف به آدرس NEWTEJARATASAN.NIOPDC.IR مراجعه کرده و اطلاعات خود را ثبت کنند.

بازدید نماینده مردم نور ومحمود آباد در مجلس شورای اسلامی از تاسیسات انبار نفت منطقه چالوس

روابط عمومی منطقه چالوس

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011