جزییات خبر

درراستای ارزیابی وسنجش عملکرد کارکنان صنعت نفت:

رئیس برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس کارمند نمونه شد

(چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹) ۱۳:۳۲

جواد رستمی رئیس برنامه ریزی ​منطقه چالوس بعنوان کارمند نمونه سال98 ​در شرکت ملی پالایش وپخش فراورده های نفتی معرفی شد


به گزارش معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و همچنین  روابط عمومی منطقه چالوس : در راستای ارزیابی و سنجش عملکرد و بهبود سازمانی و با توجه به خط‌مشی و سیاست‌های متخذه و به‌منظور ایجاد فضای رقابتی سالم و سازنده، ترویج الگوهای رفتاری مطلوب سازمانی و شناسایی و تجلیل از کارکنان ساعی و شایسته‌ای که در تحقق اهداف صنعت نفت تلاش برجسته و مضاعفی به عمل می‌آورند، فرآیند انتخاب کارکنان نمونه صنعت نفت در سال ۱۳۹۸ براساس دستور ابلاغی وزیر محترم نفت و دستورعمل انتخاب و تشویق مدیران، کارمندان و بازنشستگان صنعت نفت، از اواخر مردادماه سال جاری آغاز و پس از انجام مراحل ارزیابی و بررسی شاخص‌های مورد نظر انجام و کارکنان شایسته ونمونه  در شرکتهای تابعه انتخاب شدند. که جواد رستمی رئیس وقت برنامه ریزی این شرکت بعنوان کارمند نمونه معرفی گردید.

تورج امانی مدیر منطقه چالوس در این باره گفت :  امکان انتخاب کارمندان شایسته  در شرکت های تابعه صنعت نفت  راه را برای انتقال و  تجارب این افراد  در لایه های مختلف سازمان میسر می کند.

لازم بذکر است  در آخرین  انتصابات منطقه چالوس جواد رستمی از سوی تورج امانی مدیر منطقه بعنوان معاون جدید بازرگانی منصوب شد.

رئیس برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس کارمند نمونه شد

روابط عمومی منطقه چالوس

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011