جزییات خبر

در راستای نظارت بر عرضه مطلوب سوخت :

طرح گلگشت نوروزی درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد

(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۵۹

با هدف نظارت بر عرضه مطلوب و کنترل کیفیت و کمیت سوخت ​و راستای آمادگی شبانه روزی جایگاه های ​منطقه طرح گلگشت نوروزی سال 1400 اجرایی شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه  چالوس  تورج امانی مدیر منطقه گفت : هر سال و درآستانه ورود به سال جدید، مجاری عرضه سوخت غرب استان مازندران با هدف اطمینان از آمادگی تاسیسات و تجهیزات آنها در بویژه در تعطیلات نوروزی پایش وکنترل می شوند تا سوخت رسانی با روندی مطلوبتر انجام شود. امسال نیز گروههای پایشگر و کنترل کننده جایگاههای سوخت منطقه ، این مهم را در دستور کارقرار دادند و تا پایان تعطیلات مجاری عرضه را از جنبه های مختلف ارزیابی خواهند کرد.وی افزود: یکی از آزمون های این بازدیدهای ادواری بررسی وجود آب و سایر مایعات در بنزین است ضمن اینکه بنزین عرضه شده از لحاظ کیفیت و کمیت مورد بررسی قرار می گیرد.

کنترل سامانه هوشمند سوخت و درگاه های پرداخت الکترونیکی وجه سوخت یکی دیگر از آزمون های انجام شده در این بازدیدها می باشد

 وی افزود: در صورت وجود نقص یا کاستی در هر یک از موارد ذکر شده یا احتمال دارا نبودن شرایط مناسب جایگاه ،بازرسان با اخطار قبلی اقدام به تعطیلی جایگاه می کنند و تا رفع نقص، جایگاه امکان ادامه فعالیت نخواهد داشت.

امانی گفت : در این طرح که مرحله نخست آن (بازرسی) از ابتدای اسفند آغاز شده و تا پایان روز 17 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت تیمهای نوروزی گلگشت با مراجعه به جایگاهها، وضع و نظافت ظاهری جایگاه، نمازخانه، محوطه سازی، نصب تابلوهای تبلیغاتی با محتوای آموزشی مصرف بهنیه سوخت و توصیه های ایمنی وهشدار دهنده، فعال بودن سرویسهای بهداشتی، همچنین برخورد کارکنان جایگاهها با مراجعان در هنگام سوختگیری مورد پایش وارزیابی گروههای پایشگر قرار میگیرد.به گفته امانی  با توجه به نشستهای برگزارشده با جایگاهداران درمقاطع زمانی مختلف، بویژه درآستانه سال نو، 58 باب جایگاه سوخت منطقه غرب مازندران، آماده شده اند تا سوخت رسانی در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروزی را به نحوی مطلوب انجام دهند.

امانی گفت: ضمن اینکه در این روزها  تمام عوامل توزیع اعم از جایگاه داران ، متصدیان جایگاه و کارکنان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چالوس در آماده باش کامل به سر می برند.  باید یاداور شد که این بازدیدها ادواری است و در طول سال اجرا می شود اما به طور ویژه در نوروز طرح گلگشت به اجرا گذاشته شده است.


طرح گلگشت نوروزی  درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد
طرح گلگشت نوروزی  درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد
طرح گلگشت نوروزی  درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد
طرح گلگشت نوروزی  درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد
طرح گلگشت نوروزی  درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد
طرح گلگشت نوروزی  درجایگاههای سوخت منطقه چالوس آغاز شد

 

                                                                         روابط عمومی منطقه چالوس

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

چالوس ، بلوار امام رضا (ع) ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس

شماره تلفن :3 - 52256891-011
نمابر : 52256900-011