سه شنبه۵ اَمرداد ۱۴۰۰

جزییات خبر

در منطقه چالوس محقق شد:

افزایش 4 میلیون مترمکعبی مصرف سوخت پاک در منطقه چالوس

(یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰) ۱۱:۵۵

مصرف بیش از 27 میلیون متر مکعب سوخت پاک در جایگاههای غرب مازندران


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس، تورج امانی با اعلام این خبر گفت: در بهار امسال 27 میلیون و 496 هزار مترمکعب سوخت پاک در جایگاه‌های غرب مازندران عرضه و مصرف شد که منجر به صرفه‌جویی بیش از 30 میلیون لیتری در مصرف بنزین شد.

امانی افزود: پس از مقایسه میزان مصرف 93 روز نخست از سال 1400 با همین مدت در سال 99، شاهد افزایش 19  درصدی مصرف سی‌ان‌جی در بخش حمل‌ونقل هستیم.

وی خاطر نشان کرد: در سه ماهه بهار سال‌جاری بیشترین میزان مصرف سوخت پاک به ماه فروردین با افزایش 68درصدی نسبت به فروردین 99 اختصاص دارد که این مهم را می‌توان توان ناشی از افزایش سفرهای نوروزی امسال نسبت به سال قبل دانست.

امانی اذعان داشت: طول پیمایش خودروها با سوزاندن هر مترمکعب سی‌ان‌جی با یک لیتر بنزین تقریبا یکی است اما اختلاف هزینه پرداختی قابل توجه بوده و صرفه اقتصادی را می‌توان در استفاده از گاز طبیعی فشرده به عنوان سوخت برتر جستجو کرد.

مدیر منطقه چالوس یادآور شد: در حال حاضر در 41جایگاه منطقه غرب مازندران  سی‌ان‌جی عرضه می‌شود که از این تعداد 14 جایگاه تک منظوره (سی‌ان‌جی) و 27جایگاه دومنظوره (فرآورده مایع و سی‌ان‌جی) می باشد.

افزایش 4میلیون متر مکعبی مصرف سوخت پاک درمنطقه چالوس

رشد 81 درصدی مصرف سی‌ان‌جی در منطقه چالوس

روابط عمومی منطقه چالوس

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.